Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csíp, ég, viszket attól...

Miért csíp, ég, viszket attól a kúptól amit az orvos írt fel?

Figyelt kérdés
Elmentem dokihoz,gombás fertőzésre olyan kúpot írt fel,amit a gyógyszertárban készítettek el nekem,nem tudom mik az összetevői.10 napos kúra,de csak 6-ot tudtam elhasználni,mert ahogy folyt ki,elkezdett csípni,fájt mikor pisiltem.Olvastam hogy abbahagyás után el kellene ennek múlnia,de most mit csináljak,menjek vissza a dokihoz ?
2017. szept. 13. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

És ez nem jó? [link]

Persze ha vmi rossz azt ne használd.

2017. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem merek magamtól most semmit használni,mert ez a kúp lehet kimart ott belül.. Eddig mindig magándokihoz mentem pénzért,megvizsgált,fél óra alatt meg lett az eredmény,és az alapján írt fel valamit.Most először mentem sima mezei orvoshoz,megvizsgált,megkérdezte mit érzek,a hasára csapott,és felírta ezt a kúpot.Soha semmilyen kúptól még nem volt bajom,teljesen elkeserít.. Pénzem meg nincs most magándokihoz menni,csak hozzá tudnék visszamenni.
2017. szept. 13. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz menj vissza aki felírta a kúpot! Kell, hogy tudja milyen tüneteket okoz. Biztos kapsz másik gyógyszert.
2017. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!