Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete kellett volna megjönn...

Katkuszka kérdése:

Egy hete kellett volna megjönni a menstruációmnak. De még mindig nem jött meg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A párommal (09.03.-án) voltunk együtt, természetesen védekeztünk óvszerrel. A ciklusom 29-30 nap szokott lenni, mindig pontosan jön meg és egyszer se hagyja ki a vérzést. Hivatalosan 09.07.-én kellett volna megjönnie, de azóta is "keres engem", valahol. Tegnap reggel végeztem el egy terhességi tesztet, ami negatív lett. A hasam naponta 1-2x minimálisan begörcsöl, mint ha most akarna megjönni. (Iszonyat hasgörcsölős vagyok). Egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet a baj?! Valaki nyugtasson meg, mert most kezdek idegessé válni. Mi lehet a szerverhibám? Köszönöm előre is.

2017. szept. 14. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy idegeskedsz azon hogy miért nem jön meg. Ördögi kör. Ne parázz azon hogy terhes vagy, és mindjárt jelentkezni fog.

Amúgy én is extrán parázós vagyok, az nyugtatott meg, hogy szex közben nagyon figyelünk a gumira, hogy jól legyen felhelyezve és ne lankadjon a párom egy percre sem, és utána megtöltjük vízzel, hogy nem szivárog-e. Röhejesen hangzik (hát még csinálni!), de azóta mióta így teszünk nem izgulok azon ha késik hogy miért.

2017. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne parázz, attól csak rosszabb lesz. Ha gumit használtok és figyeltek is, akkor nem vagy terhes.
2017. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!