Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak? (több lent)

Most mit csináljak? (több lent)

Figyelt kérdés
(12/l vagyok. 6.os) diszlexiám van, és pár nap múlva irunk az egri csillagokból... nyáron kellett elolvasni. én nyár eleje óta próbálom, és még mindig csak kb az 50. oldalon tartok. mert hiába olvastam el 1 oldalt kb 7 szer nem értem... most mit csináljak?? elég ha valami jó olvasónaplót elolvasok netről, meg megnézem a filmet? ráadásul még olvasónaplót is kell irni, arra meg egyedül télleg képtelen vagyok... de a netes olvasónaplókba, és a filmbe benne van minden?

2017. szept. 17. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A tanár nem tud a diszlexiádról?
2017. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha tényleg ilyen a súlyos (mint amilyennek leírod) a díszlexiád akkor mindenkép beszélj a szuleiddel és mennyetek el orvoshoz.És akkor kaphatsz felmentést magyarból.Bár lehet hogy csak (már bocs) lusta vagy, vagy esetleg te dramatizálod túl.Milyen jegyeid vannak (irodalom, nyelvtan)?De mennyetek el orvoshoz.Mert középiskolába 9-12 kötelező olvasmány is van egy évbe és azzal még nehezebben birkóznál meg.
2017. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!