Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése közben...

Fogamzásgátló szedése közben vérezni kezdem? Sos!

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve szedek fogamzásgátlót, eddig semmi probléma nem volt. Jó pár hónapba volt olyan nap, mikor elfelejtettem egy szemet bevenni. Semmi sem történt. Ebben a hónapban sajnos kettô kimaradt, de már jó 2 hete volt az utolsó ilyen alkalom. Még 3 szemem van ebben a hónapban amit be kéne szednem, ma viszont elkezdett fájdogálni a hasam pár perce majd elmúlott. Most pedig észrevettem hogy barna váladék lett a bugyimban. Mint mikor elmúlik a vérzésem vagy pedig kezdôdik. Mi lehet ez? Meg vagyok ijedve, kérlek segítsetek. L/19

2017. szept. 23. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert összevissza szeded.

Nekem mondta a doki, hogy lehetőleg órára pontosan szedjem, különben elkezdhetek vérezni.

Ennek ellenére sajnos nekem is volt olyan, hogy nem órára pontosan szedtem be, de 2-3 óránál többet sosem késtem vele.

Ennyi csúszással még nem véreztem pluszban. Csak akkor, amikor meg kell jönnie.

2017. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a menszeszed jött meg?
2017. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És akkor eddig amikor kimaradt mért nem volt semmi?


Nem lehet mert majd csak masfel 2 het mulva kene megjonnie

2017. szept. 23. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert annyit még elviselt a szervezeted, úgy tűnik. De egy idő után besokall.

A betegségek sem azonnal jönnek. Cukorbetegség, rák. Csak mikor már nem bír többet a szervezet.

2017. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ráadásul most kettőt felejtettél el bevenni, nem egyet, mint ezelőtt.

Ha ilyen feledékeny vagy, inkább nem kéne szedned, mert csak kárt teszel magadban. Védeni meg úgysem véd, ha nem pontosan szeded.

2017. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden este 7-kor csörög az emlékeztető, így sosem felejtem el bevenni. Egy próbát megér, ha nem csináltad még.
2017. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos de, nekem is jelez a telefonom este, de van hogy nem veszem idôben észre.
2017. szept. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!