Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Faj a petefeszkem mit tehetnek?

Faj a petefeszkem mit tehetnek?

Figyelt kérdés
3 4 napja faj a petefeszkem. szombaton kene megjojjon, de ez nem olyan fajas...olyasmi mintha sokat kellett volna visszatartsam a pisilest..ez meg is tortent 2-3 napja, de azelott is mar fajt az alhasam. mikor ulok nem annyira, de mikor mozgok vagy le akarok ulni nagyon faj. ebbol lehet komoly problema?? anyumnak nem akarom megmondani mert nagyon megijed..esetleg varjak ameddig megjon, lehet emiatt van?

2017. szept. 24. 12:18
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképp menj el orvoshoz.Ennyiből itt senki sem fogja tudni megmondani, mi a baj.
2017. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És ne pánikolj! Lehet, hogy csak valami "kisebb" probléma. De szerintem mindenképp látnia kellene orvosnak. (előző voltam)
2017. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!