Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti tapasztaltatok már valami...

Ti tapasztaltatok már valami furcsát ott lent?

Figyelt kérdés
Komoly téma,ezért arra kérlek,csak akkor olvasd,ha tényleg szeretnél segiteni. köszönöm! Arról lenne szó, hogy nem rég veszitettem el a szüzességemet,pontosabban 3 hónapja. Azóta már többször csináltuk és egyszer a barátom arra lett figyelmes, hogy egy kb. borsó méretű kis bigyó van ott, ahol a szüzhártya volt. Meg ijedtem, de nagyon és fogalmam sincs, hogy az természetes dolog e, vagy valami gond van velem :( az lenne a kérdésem, hogy ti is lettetek ilyesmire figyelmesek? és ha igen, voltatok orvosnál? mit mondott? vagy esetleg tényleg normális, hogy ott van??? kérlek segitsetek nagyon parázok :( amugy mindenképp el fogok menni nőgyógyászhoz, csak kiváncsi vagyok a ti véleményetekre. 17....

2017. szept. 27. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy a szűzhártyádból maradt meg egy kis darab?Esetleg nézd meg tükörbe
2017. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális...
2017. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy eléggé tapasztalatlan vagyok ez terén, nem igazán tudnám fel ismerni, ha a szűzhártya maradványa lenne, és hát 3 hónap után csak lett volna valami vele és elmúlott volna.
2017. szept. 27. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért elég könnyen meglehet állapítani.Egyébként nekem több év után is van még belőle.
2017. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Borsó méretű bigyó = G pont
2017. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártyád maradványa, és akár egész életre megmaradhat. Nem kóros. Ha majd mész nőgyógyászhoz megbeszélheted vele, és megnyugszol.
2017. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Deflohelp ***** válasza:
100%
A szűzhártya maradéka az első szüléskor tűnik el teljesen.
2017. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg az .
2017. szept. 28. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!