Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tart rövid ideig a...

Arnyekatukorben kérdése:

Miért tart rövid ideig a menstruációm?

Figyelt kérdés
Általában 4 napig szokott tartani, de szeptember elején 6 napig húzódott. Most szeptember végén 29-én megjött, viszont ma már csak gyenge ( október 1. ). Szinte csak a wc papíron látni, hogy meg a bajom, a betéten 0 látvány.
2017. okt. 1. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudjuk, hogy hány éves vagy, mióta menstruálsz, szedsz/szedtél-e fogamzásgátlót, úgy nehéz bármit is mondani.
2017. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, semmi gyógyszert nem szedtem. Kb 12-13 éves korom óta menstruálok.:)
2017. okt. 1. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan furcsa. Attól is függ, hogy mennyire vagy aktív. Most épp hétvége van, talán amiatt is gyengébb. Úgyhogy szerintem ne aggódj. :)
2017. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Bár, kicsit megijedtem, mivel azt is olvastam terhesség jele, de semmi más tünetem nincs, ami erre utalna.

De az utóbbi időben kevesebbet eszek, mivel iskolába nincs büfé, így csak ebédszünetben tudok elmenni a boltba. Így lehet ez a gond.

Vagy, pénteken röplabda versenyen voltam és idegeskedtem, gondoltam mar erre is, hogy ez miatt..

2017. okt. 1. 08:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha élsz nemi életet, akkor azért az mindig benne van a pakliban, hogy összejöhet egy baba.

De amúgy igen, az idegeskedés is befolyásolja, meg a sportverseny.

2017. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyszer feküdtem le a barátommal, még szeptember 13-án. Semmi jel nem volt akkor sem, és most sincs. Azért zárom ki ezt. És a barátomem is ment el, tehát ez jobban nyugtat.

Ezért gondolok a versenyre, mikor játszottunk a kezem remegett is, és rendes stresszben voltam..:/

2017. okt. 1. 08:50
 7/7 A kérdező kommentje:
nem ment el*.
2017. okt. 1. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!