Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 napja késik a menstruációm....

12 napja késik a menstruációm. Valami bajom lehet? 21/L

Figyelt kérdés
Ennyit még sosem késett. Terhességet kizárom, télen voltam utoljára együtt valakivel. Nincsenek mensi előtti tüneteim, bár néha nem is szoktak lenni, csak ha már megjött. Próbáltam eddig nem figyelni rá, hogy ne az izgulás miatt húzódjon még tovább. Nektek késett már ennyit minden gond nélkül, vagy valami bajom lehet?
2017. okt. 2. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Késhet stressztől,traumától,gyógyszerkúrától,egyszer-egyszer akár minden ok nélkül is,de betegség tünete is lehet. Biztosat nőgyógyász tudna mondani. Ettől bizonyára nem lettél okosabb,de csak azt tudom mondani,hogy nézesd meg,ha aggaszt.
2017. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a menstruáció késik ennyit például hormonális változások vagy stressz miatt, ha azonban eddig nem volt hasonló problémád és egy héten belül sem jön meg akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2017. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb 7-8 napot késett eddig maximum. Akkor még várjak egy kicsit? Hátha megjön, és ha nem, doki?


(Ha esetleg valami betegség miatt nem jön meg, akkor szerintetek mennyire sürgős annak a kivizsgálása? Tudom, hogy itt senki sem orvos, de hátha van valakinek ilyen tapasztalata.)

2017. okt. 2. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valamilyen panaszod? Viszketés, csípő vagy égő érzés esetleg kellemetlen illatú folyás ami miatt betegségre gondolsz? Tényleg nagyon sok minden befolyásolhatja, ha szedtél nemrégiben valamilyen gyógyszert pl antibiotikumot vagy egy hormonális változás, stressz de még az elfogyasztott ételek is hatással vannak rá. Szerintem várj még rá pár napot, aztán ha nem jön akkor érdemes felkeresned a nőgyógyászt.
2017. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán ki is maradhat egy-egy. Ha más tüneted nincs, akkor várd meg a következőt.
2017. okt. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!