Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aviva torna, beválik?

Aviva torna, beválik?

Figyelt kérdés
Már 1hónapja késik a menstruációm és hallottam, hogy ezzel a tornával meg lehet hozni. Azt olvastam hogy a 7es és a 15ös gyakorlattal. Valaki leírná nekem, hogy az milyen, vagy hogy kell csinálni,mert sehol sem találom. Valamint személyes véleményekre is kiváncsi lennék, hogy kinek vált be?

2017. okt. 7. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez enem is érdekelne. Hallottam hogy nagyon hatásos, de sehol sem találok egy gyakorlatot sem!
2017. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Én már találtam valami olyasmit, de azér még várom a válaszokat.

2017. okt. 7. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak egyetlen videót találtam. Azt hiszem a femina.hu-n volt, de nem biztos.
2017. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 momoka 2002 ***** válasza:
Az aviva tornat csak oktato segitsegevel ajanlom elsajatitani. Keress a kozeledben valakit es vedd fel vele a kapcsolatot. Heti 2x fel ora torna alkalmazasanak kb. 3 honap fel even belul erezheto a hatasa. En majdnem 1 evig tornaztam. Az en tapasztalatom: a belso szerveidre izomzatomra volt hatassal,amit foleg a parom erositett meg, es szex kozben lenyegesen erezheto a kulonbseg. Cisztak,akar polip "eltornazasara" is alkalmazhato,de en szemely szerint a hormonjaim befolyasat nem tudtam elerni vele-szoval endokrin betegsegre nem valt be nalam.
2017. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

A menstruációt meghozó gyakorlatok lényege, hogy jó erősen a talpadra huppansz a mozgássor végén. Azonban ez még önmagában nem út a sikerhez, mert szükséged lenne a többi gyakorlatra is, pontosabban arra van szükséged, hogy a mozgássor teljesen be legyen gyakorolva, rutinosan végezd, így ki tudod belőle emelni a meghozó gyakorlatokat, hogy tovább végezd őket, vagy a teljes gyakorlatsor végzésekor erőteljesebben huppanj. Sajnos az Aviva könyvben sincsenek ezek úgy leírva, hogy tanfolyam nélkül elsajátíthasd őket, még utána is elég nehéz megfejteni a leírást, ezért az egyetlen út rááldozni azt a 8-10 ezer Ft-ot, hogy egy profi végigvegye Veled az egész sort, mikor mire kell figyelni, milyen egyéb dolgokat kell betartani ahhoz, hogy hatásos legyen a gyakorlás, illetőleg mit jelent az erősebb/gyengébb huppanás, szorítás satöbbi.


A másik, hogy nekem egyszer ciszta miatt késett a menstruációm és hiába csináltam a meghozó gyakorlatokat szabály szerint, ugrándoztam, huppantam 2 héten át, a menstruáció rá se bagózott, nem jött meg, csak aztán, amikor a ciszta úgy döntött, hogy ő most köszöni, megy...

Szóval ez így kicsit úgy tűnik, hogy nem sokat tol az aviva ilyen esetben, ha nyomós oka van a menzesznek arra, hogy ne jöjjön meg.

2017. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, azóta amit találtam tornát megcsináltam, és nemtudom hogy most tényleg ezért vagy nem ezért de 2napra rá megjött végre.
2017. okt. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!