Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Mentstruáció...

Mit csináljak? Mentstruáció alatt este folyton átázom!

Figyelt kérdés

Mindig mikor megjön ez első napokban nagyon erős. Szinte mindig olyan lesz a lepedőm. A barátnőmhöz megyek aludni, és nagyon gáz lenne, ha ott is előfordulna ez az eset. Tudtok praktikákat ennek elkerülésében? Előre is köszi a válaszokat

14/L



2017. okt. 8. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél éjszakai (vastag) betétet, meg lehet kapni olyan kisebb lepedöfélét, ami nem ázik át (babáknak is van, olyan, mint egy kisebb pléd kinézetre, csak belül vízhatlan), ezt tedd magad alá. De ha netán mégis történne ilyesmi, akkor sem gond, ez minden növel elöfordult már, szóval nem annyira kellemetlen, mint gondolod. Csak akkor szólj, mert frissen ki lehet mosni, ha nem veszik észre és alaposan beleszárad, akkor nehéz.
2017. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tampon+betét
2017. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél magaddal egy sötét törölközőt, amit erre használsz.

Na de az én trükköm az, hogy az éjszakai betét végét egy picit beletűröm a fenekembe, mert én mindig ott áztam át.

Ha elől ázol át, akkor ragaszd előrébb a betétet, nem kell annak pontosan a bugyi közepén lennie.

2017. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem is vegyetek extra nagy betétet és rakj megad alá egy törölközöt ha nem tudtok be szerezni nagy betétet akkor rakj be kettöt na sok sikert szia
2017. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vastag betét - bár nekem mellette folyik ki állandóan, bármilyen szoros bugyit veszek is fel :(


Tampon? Éjszaka muszáj, máskülönben két óra alatt szétáztatok mindent.


Éjszaka kelj fel cserélni és tegyél alád törcsit.

2017. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!