Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV - Kontaktlencse, közös...

HPV - Kontaktlencse, közös szennyeskosár visszafertőzhet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egymás kontaktlencséjét használjátok? Közös szennyes kosár? Nekünk itthon a családi kosár közös, ami abba bekerül azt már nem vesszük fel újra addig, amíg ki nincs mosva. Sehol máshol (értsd albérlet valakivel közösen) nem használnék közöset senkivel, inkább gyűjteném zacskóba vagy táskába vagy vennék egy kisebbet magamnak.
2017. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt en sem értem. de egyebkent mivel vírusról van szó az a szervezetben marad, csak visszavonul.ugyanúgy mint a herpeszvírus.tehát nem visszafertözöd magad, hanem legyengül az immunrendzsered és újra támad!de valaki javítson ki ha tevedek. de amúgy minden masodik ember hpv-s állitólag, úgyh felesleges aggódni :) nekem kicsi a barati köröm de kapasból 5 embert tudok akinek volt vagy van hpv-je.
2017. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

HPV minden második embernek? Nem-nem.

Szerintem az előző herpeszre gondolt, ami egy másik vírus.

2017. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hpv nemhogy minden másodiknak van, hanem kb.80%-nak! Bőrön át is terjed.
2017. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!