Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért undorodnak a férfiak,...

Miért undorodnak a férfiak, ha véletlenül menstruációs vért vagy hüvelyi folyást látnak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorodik mindegyikük tőle,pl.az én barátomat nem zavarja egyik sem.

Van,aki finnyásabb.

2017. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Csak a hülyék undorodnak töle - én eddig egyetlen eggyel sem találkoztam. A normális férfi tudja, hoyg ez természetes dolog és ezért nem csinál belöle ügyet.
2017. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Általánosítani hülye szokás.

Egyébként meg a vizelet, széklet is teljesen normális dolog, mégsem mutogatjuk másoknak. Legalábbis értelmes ember nem. Valaki számára undorító a vér vagy akár rosszul is lesz a látványától. Ilyen hülyeségen nem értem miért kellmegsértődni. Ennyi erővel a spermáért sincs oda sok nő. A folyás, aminek gomba / fertőzés az oka, azaz túrós vagy zöldes, az sem túl gusztusos látvány, valljuk be. Én is írhatnék ki ennyi erővel kérdést, hogy miért undorodik bárki is a fosomtól, ha véletlenül meglátják.

2017. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A folyást nem feltétlen gomba okozza, és nem feltétlen túrós sem zöldes. Egyszerűen a menzesz előtt (kinél mennyire) előjön. Ugyanúgy havonta.
2017. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
embere válogatja, hogy ki mitől undorodik. egyébként hol látja? azért ha épp menstruálsz, és tudod, hogy a pasidat undorítja, tán kibírod 3 napig üzekedés nélkül, nem vagy te nyúl b#szod.
2017. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Még ha 3 napig! 7-8-9! Illetve a nők vágya ilyenkor megnő. Amúgy is a férfiak akik sokszor nem bírnak ki ennyit, mellesleg ha együtt élnek simán megláthatja.
2017. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába természetes, ők mégsem kezelik jól, akkor sem, ha szóba kerül. Ők is tudják, hogy ez a női lét velejárója, de mégsem vannak oda érte. Bár, azt szeretik, ha nedvesek vagyunk....
2017. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Hat en se szeretnem mas noet latni... nem vagyok ra kivancsi. Persze, balesetek mindig vannak, foleg, ha vkinek nagyon eros a verzese es esetleg atazik, elofordult mar mindenkivel szerintem. Nem mindegy, hogy milyen a szituacio. En no vagyok, de azert amikor egy csaj elkezdte meselni, hogy milyen alakban verezte ossze a betetet, szepen reszletezve, en is majdnem elhanytam magam, pedig nem vagyon az emberi testtel kapcsolatban finnyas egyaltalan, de az nagyon gusztustalan volt. Egyszeruen nem erdekel, ahogy az sem, hogy ki milyen alakut kakilt reggel.
2017. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%

Hát a sűrű fehér folyástól undorodom. Meg a barnázástól. Egyszer láttam barnázást,attól konkrétan felfordult a gyomrom, pedig soha semmitől sem! Betegségre utal, talán így genetikailag kódolt az undor.


A menstruációs vér meg simán büdös,de azzal nincs bajom. Az átlátszó nyálkás puncinedv pedig nagyon szexi,főleg ha sok van belőle.

2017. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Az átlátszó nyálkás puncinedv pedig nagyon szexi,főleg ha sok van belőle.


Na, én megmondtam....

2017. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!