Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt szabad-e...

Menstruáció alatt szabad-e szeretkezni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá gusztusotok, lehet. Orvosilag nem tiltott, bár jobban nyitva van a méhszáj és megnő a fertőzés kockázata.
2010. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvosilag nem tiltott, de nem ajánlott az említett okok miatt. Szóval én nem tenném. De az én barátnőm még a nadrágját sem veszi le ilyenkor előttem, szóval alapból gusztus kérdése is az egész.
2010. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én hallottam vmi olyasmit(több helyről) h begyulladhat vmi.. tudom elég furcsán fogalmaztam meg,de pontosan nem emlékszem csak h gyulladhat,de utána keresek és ha tudok vmi pontosat,akkor irok
2010. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja, csak mivel ilyenkor egy nyílt seb van a méh falán, ajánlott legalább egy gumit használni, hogy elkerüljétek a fertőzést.
2010. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férfiaknál okozhat húgycső gyulladást. A nőknél a nyitott méhszáj miatt lehet fertőzés a vége.
2010. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
óvszerrel lehet. és ha vízszintesben vagy, mint nő, nem is lesz semmi, csak az óvszer véres. biztonság kedvéért egy türcsit tegyetek magatok alá, és intimkendő sem árt ha van.
2010. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

óvszerrel csináljátok és nem lesz baja egyikőtöknek sem.

magad alá egy törcsi,törlőkendő kéznél,és az orgazmus segít a menzis görcsök csillapításában is.bár én ilyenkor nem szoktam szeretkezni.

2010. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!