Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet szexelni méhszájsebbel,...

Lehet szexelni méhszájsebbel, ha közben vérzek?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál már a tünet kezdetén, megvizsgált, a rákszűréshez levette a mintát de ennek az eredményére még várni kell. A méhszájsebet megállapította, de nem mondott ezzel kapcsolatban semmi teendőt, viszont minden aktus közben vérzek. Ez mostmár mindig így lesz? Nem lesz rosszabb a helyzet?


L23


2017. okt. 15. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Anyám borogass! 23 éves nő, és nincs tisztában a testével. Ne szexelj!
2017. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül kimerítő, értelmes és sokat mondó válaszod. Nem magánorvosnál voltam, így annyira nem vagyok biztos abban, hogy 100%-ig foglalkoznak azzal, ami épp van. Valószínű csak egy kisebb dolog ez, és ezért nem mondott rá semmit, hogy különösebb kezelést igényelne... De mit ne mondjak, nem túl kellemes. Remélem azért te mindent tudsz és nem voltál hasonló helyzetben.
2017. okt. 15. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy a párod nem tud meglenni ilyen esetben egy idöre szex nélkül???
2017. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a méhszájseb elrákosodhat,úgyhogy nem kellene sexelni mig nem kezelik.Szerintem .
2017. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Hiába pontoztál le, éretlen fruska vagy. És igen, volt már ilyenem. Tudod, ha megszúrom magam késsel, megvárom míg begyógyul, nem pedig újra és újra vagdosom magam ugyanott.
2017. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés, hogy meggyógyul-e magától, vagy mondjuk hogy ilyenkor mennyi ideig érdemes hanyagolni a szexet stbstbstb, ezt akár így is el lehetett volna mondani, mivel nekem az ORVOS mondta, hogy nincs ezzel semmi probléma, mintha ez olyan "normális" lenne, hogy ez történik, azt mondta nem kell aggódni, de mit is vártam az ilyen lekezelő, túlokos emberektől, mint amilyen te is vagy.
2017. okt. 15. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Azon kívül,hogy hajlamosabb vagy miatta fertőzésekre, nem igényel különösebb odafigyelést (rövidtávon). Nyugodtan szexelj,de inkább tisztálkodás után. Elmúlhat magától is, de ha nem,akkor egy pár perces beavatkozás során lefagyasztják. Ez nem fáj,max utána görcsölhetsz. Az enyém évek alatt múlt el magától. Egyébként ne sebet képzelj el, annyiról van szó,hogy a méhed hámja kinőtt a méhszájra is. Tehát más hámsejttípus van a méhszájad egy kis részén,mint amilyennek lennie kellene. Kontrollra járjál és ha javasolják,fagyaszttasd le. Jó szexelést! ;)
2017. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!