Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha nekem sosem...

Normális az ha nekem sosem fáj a hasam amikor menstruálok?

Figyelt kérdés
mindig mikor megvan sosem fáj a hasam normális ez? ez már az első mensszeszem óta igyvan vajon nekem valami bajom van anyát meg nem merem megkérdezni szégyenlős vagyok ilyen téren eről nem nagyon beszélek senkivel amugy 16 vagyok
2017. okt. 21. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem utal rendellenességre, ha erre gondolsz. Én inkább nagyon szerencsésnek mondanának, ritka az olyan lány, akinek egyáltalán nem fáj a hasa. :(
2017. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban szerencsés vagy, a hasfájás az egyik legelviselhetetlenebb tünet tud lenni. De egyéni különbségek vannak, mint mindenben, az is teljesen normális, ha sosem fáj a hasad. Annyit azért hozzátennék, hogy még nagyon fiatal vagy, a hormonháztartásodban még rengeteg változás történhet a következő években, így elképzelhető az is, hogy változni fog a menstruációd. Akár a kísérőtünetek, akár a vérzés hossza vagy intenzitása. Ettől sem kell megijedni :)
2017. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hasznos volt:D
2017. okt. 21. 17:00
 4/6 A kérdező kommentje:
nagy kő esett le szívemről
2017. okt. 21. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy, ennyi. :D
2017. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Örülj neki, normális, és mázlista vagy.

Nekem volt, hogy úgy görcsölt a hasam, hogy elájultam.

2017. okt. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!