Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró kiemelkedések pici...

Apró kiemelkedések pici (dudorkák) jönnek ki a bimbóudvarom mellett illetve a bimbóudvarban is mi lehet az oka? Korai terhesség? (Többi lent?

Figyelt kérdés
Meg is nőttek kicsit a melleim, esténként érzékenyek, ill. nèha fájnak a mellbimbóimkn is vannak apró zsirmirigy féle dudorkák.
2017. okt. 26. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mirigyek.Nekem is vannak,mondjuk elég picik.

Tesztelj egyet,ha nem védekeztél.

2017. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tesztelni fogok. 😊 Eddig nemvoltak ilyenek a melleim
2017. okt. 26. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért egy kép alapján könnyebb lenne diagnózist mondani.
2017. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most fotózzam le? Szerintem úgy nem látszana... alapból kis mellű nők közé tartozom, ahhoz kepest sokat nőtt a mellem ja és ha ez valakinek mondd valamit ezek az apró dudorkák körükötte nem fehérek, inkabb barnas szinűek. Nem tudom mi lehet tesztelni fogok.
2017. okt. 26. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azokra gondolsz, ami körbeveszi a bimbóudvart, az ártalmatlan, a dudorkákat nem terhesség okozza. Nekem is lettek, de teljesen ártalmatlan. Elvileg mindenkinek van, és olyan picik, igazából én sem tudom, mitől alakul ki, ha fázol pl., akkor jobban látszik, előtte nekem sem voltak, max. láthatatlanul :), de ahogy serdül az ember, vagy nővé válik, stb. Ha szabályosan körben egyforma nagyságú és egymástól szabályos távolságra vannak, akkor ez ártalmatlan. Nekem legalábbis a doki ezt mondta. A megnevezését sem tudom, de ez olyasmi, mint a fiúknál a makk alatt lévő pöttyök.

A lényeg, nem hiszem, hogy terhesség miatt van, de ha kételkedsz, akkor inkább tesztelj. :)

2017. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2017. okt. 26. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!