Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kérjek időpontot egy...

Hogy kérjek időpontot egy nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Sosem hívtam még fel egy rendelőintézetet sem, mindig anyukámat nyaggattam ezzel. De ebben a helyzetben nem akarom őt..

Csupán egy sztk-s nőgyógyászhoz akarok elmenni, hogy megnézze minden oké-e, nemrég vesztettem el a szüzességem..úgy tudom ajánlatos ilyenkor elmenni. Különösebb panaszom nincs.

De ha megkérdezik mi a panaszom, hogy mondjam...?

Meg vagy egy nő, a többi férfi, és én a nőhöz akarok menni. De félek rámcsapják a telefont, hogy ez nem kívánságműsor.

Szerintetek hogy mondjam ezeket?? :O


2017. okt. 26. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"Kontrollra kérnék időpontot X drnőhöz."


Naptár legyen a kezedben, hogy ne menzeszre essen:)

2017. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mindig helyfüggő.

Nálunk a betegelőjegyzésen célirányosan lehet orvoshoz kérni az időpontot. "jó napot kívánok, ígymegígy hívnak és a nőgyógyászatra szeretnék időpontot kérni XY doktornőhöz" -Ennyi.

Előfordulhat, hogy 1-1 népszerű orvoshoz nincs időpont, mert mondjuk a szg-es rendszer csak 2-3 hónapot tud előre kezelni... akkor felajánlják, hogy van máshoz korábbra.


Én speciel konkrétan az orvost szoktam keresni az osztályos melléken, és szimplán megkérdezem, hogy rám ér-e, mikor mehetek. De azért ez egy majd 20éves "kapcsolat" (és ezt leírva mindig olyan öregnek érzem magam, pedig nem is :))

2017. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy az sztk-ban dolgozik nő, akkor hozzá kérsz időpontot szűrőviusgálatra, mást nem kérdeznek a telefonban
2017. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!