Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizeletürítés közben nagyon...

Vizeletürítés közben nagyon erős fájdalom menstruáció előtt mi lehet? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon megijedtem :( nemrég fel voltam fázva, kivizsgáltak. Uh, vérkép minden oké, vizeletben kicsi baktérium. A tünetek elmúltak teljesen, de ma elég sokáig tartottam a vizeletet és sok is jött, utána nagyon erős fájdalom jött, szinte az egész húgyhólyagom, húgycsövem fájt nagyon erősen ilyet még sosem éreztem. Teljesen éreztem az egész húgycsövet. Ennek lehet közé ahhoz, hogy nem sokára meg kell jöjjön a menstruációmnak vagy a visszatartás okozta? Lehet a felfázás újult ki? Szinte köldökig éreztem. Segítsetek kérlek aki tud nagyon fájdalmas volt és nagyon félek :(

2017. okt. 27. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Már hányingerem is van, de lehet a pánik.
2017. okt. 27. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt, amikor elalvás előtt vizelnem kellett, de nem mentem ki wc-re, hanem elaludtam. Mondani se kell reggelre olyan voltam, mint aki mindjárt felrobban. Reggel elmentem wc-re és kb. 2 óra hossza elteltével múltak el ezek a húgyúti fájdalmak, amiket a visszatartás okozott.
2017. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon kellett, sokat is ittam. Tényleg nagyon ijesztő fájdalom volt, kicsit most is fáj. Nagyon megijedtem, egy kicsit talán megnyugtató, hogy a vissza okozhatta...
2017. okt. 27. 20:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egyszer pisiltem ugyanez...
2017. okt. 27. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos kiújult a felfázásod. Nem lett kikezelve rendesen. D-mannóz étrend kiegészítőt próbáld ki. Nem szabad visszatartani a vizeletet, és rengeteg folyadékot igyál! Kamilla, medveszőlőlevél tea, és cickafark, körömvirág jó rá. E coli baktérium okozza ezt.
2017. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!