Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Homeopátiás gyógyszertől...

Homeopátiás gyógyszertől megjöhet előbb a menstruációm?

Figyelt kérdés

Eddig a menstruációm tökéletes volt, napra pontosan jött meg. Egyéb nem női panaszok miatt mentem el egy orvoshoz, aki már az ezredik az életemben, mert eddig senki nem tudott segíteni rajtam, és adott valami homeopátiás gyógyszert, C30, ha jól tudom. Teszem hozzá hogy csak egy adagot 5 szemet vettem be ebből a gyógyszerből, ott az orvosnál, azóta többet se, mert elbizonytalanodtam.

A többi panaszom nem szűnt, de most 14 napra megjött a menstruációm. Kéne még hátra lennie 2 hétnek....


Ettől lehet? Más bajom nincs....

Olyan mérges vagyok, hogy miért ettem meg azt a gyógyszernek nem nevezhető szart!!!


20l


2017. okt. 30. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valszeg emiatt adta,ennyit arról,hogy hatástalanok a homeopátiás szerek..

Reméljük rendeződik a ciklusod,a következőre már biztos nem lesz hatással.

2017. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A C30 csak azt jelenti, hogy egy közepesen erős potenciált kaptál, ez nem a szer neve. Ahogy pl. C-vitaminból is van 50 mg-os meg 1000 mg-os.

A tudomány mai állása szerint ha a panaszaid a szertől vannak, akkor az egész Orvostudomány a kardjába dőlhet és szemberöhögheti önmagát.

2017. nov. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát márpedig biztos, hogy ettől van. Semmit nem csináltam másképp, mint az elmúlt 8 évben, mióta menstruálok. Ezalatt szerintem egyszer nem jött meg még 1 nappal sem előbb, nemhogy 14...

Csak erre tudom fogni, mert ezenkívül nem volt más új gyógyszerem, se stressz, se mozgás, se semmi...

2017. nov. 1. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!