Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki próbálta, használja az...

Aki próbálta, használja az intimkelyhet, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Szemezek vele nagyon, de nem tudok nevezőre jutni, így szeretném a tapasztalatotokat kikérni.
2017. okt. 30. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Én nagyon szeretem.

Tampont nem nagyon tudok használni érzékeny hüvely-nyálkahártya miatt, de ezzel semmi problémám sincs.


A használatába bele kell jönni, én az első ciklust konkrétan végigbénáztam... a másodikra azért már jól belejöttem. (Vízbázisú síkosító sokat segít.)

Ha beteszem reggel, akkor simán kibírja mire délután hazaérek, nem kell idegen helyen magamban nyúlkálnom.

Mindig szörnyen görcsölök, de a legutóbbi menstruációm a kehellyel egész kibírható volt.


Ne rendelj e-Bay-ről vagy Aliexpressről, mert nagyon fontos lenne, hogy orvosi szilikon legyen a kehely. Járj utána, keress véleményeket a neten.

2017. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm. A melunat nézem, de a méretekkel bajban vagyok... 25 felett csak olyan van, amit már szült nőknek ajánlanak. Igaz szültem, de császárral, nem tágult a hüvelyem, így nem igazán tudom, melyiket vegyem, M vagy L... :/

szerinted? alacsony, de erősebb testalkatú vagyok, 1 éve született a gyerkőc.

2017. okt. 30. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

És ne a DMes biointimot vedd.

Én közel fél éve kelyhezek, nagyon szeretem, főleg, mióta rátaláltam a Lalicupra. Én a legjobban azt szeretem, hogy nem kell aggódnom, hogy elfogy, nem kell havonta megvenni. Nem csörög, zörög, nem büdös, nem szárit. Nem érzem azt, hogy tuti mindenki látja a gatyán keresztül a betétet.

Ha belejosz a használatba, csak azt fogod bánni, hogy miért nem előbb találtál rá.

2017. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem azt a kelyhet, de azt szokták javasolni, hogy (ha sehogy sem tudunk dönteni, akkor) a vérzés erőssége alapján válasszunk.
2017. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom! Én is császárral szültem, és olyat használok, amit szülésen átesett nőknek javasolnak. Kell is, mert eléggé vérzek a második-harmadik napon. Az első ciklus nekem is bénázós volt. Kb.mindenhol volt vér, csak a kehelyben nem. :) Már a negyedik ciklusomat csinálom, és tényleg szuper.
2017. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, én a Melunából az L-est használom az erősebb napokon, a gyengébbekre elég az M. 5ös voltam
2017. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy vérzés alatt hol helyezkedik el a méhszájad. Elvileg ez az egyik alapvető info, ami kehely választasahoz kell. Mivel a méhszáj vándorol a ciklus során, tenyleg akkor vizsgald magad. Ha 1 ujjpercnyire érzed, alacsony a méhszájad, tehát nem fogsz tudni betuszkolni egy L méretut, ha 2 ujjperc, akkor közepesen van, az is előfordulhat, hogy el sem éred, olyan magasan van, ilyenkor viszont a kisméretet nem érdemes választani, nehogy "meg kelljen szűlni" a kelyhet, mert annyira felcsuszik.
2017. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az kimaradt, hogy ha jol tudom, a Meluna alapjában véve kicsit kisebb méretű, mint általában a kelyhek. Tehát az ő L mérete lehet, hogy más márkának csak az Mjének felel meg.
2017. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ún.hüvelycsápot ajánlok,ami mindig velem van,és már sok nőnek jelentett kellemes órákat.
2018. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!