Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bal mellen szélén, bal oldali...

Bal mellen szélén, bal oldali dudor, melyből vizes-gennyes váladék ürül, majd vér. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt már többször ilyenem, fertőtleníteni szoktam, és pár nap/hét alatt elmúlik.Azt mondták, hogy mivel nagy a mellem , bepállik a melltartóban. Ez viszont a melltartó oldalsó varrásával egy magasságban van. Maga a dudor max 0,5 cm enyhén lila színű, nyomásra vizes-gennyes, majd tiszta vér ürül belőle. Körülötte kb 5-6 cm-es körben piros folt van. Fáj a dudor,szerintem a nyomkodás előtt nem volt ekkora a piros kör körülötte. Leghamarabb hétfőn tudok orvoshoz menni. Volt már ilyen valakinek?

2017. nov. 3. 22:40
 1/2 anonim válasza:
Menj rögtön orvoshoz, ez nem tréfadolog!
2017. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már alig látszik, szèpen visszahúzódott. 3 napja nem hordok nelltartót, szerintem a varrása miatt jött ki. Irritálta a bőrömet
2017. nov. 5. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!