Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vastag a szűzhártya?...

Milyen vastag a szűzhártya? Van akinek vastagabb szövet rugalmas hártya helyett?

Figyelt kérdés

Tehát nem átlátszó hártya, hanem tényleges szövet, nyálkahártya kinézetű.

És nem is annyira rugalmas Pl. Tampon feszíti, kellemetlen ha hozzáér, a kis méret is.



2017. nov. 10. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy kórboncnok tudna pontos választ adni. Szakkönyvi leírás szerint olyan jellegű, mint az alsó és felső ajak belső felén található rögzítő hártya, csak éppen egy vagy több nyílás is található rajta.
2017. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham... Én naivan úgy gondoltam, hogy bármelyik nőnemű egyén megtudja válaszolni a kérdést. :P
2017. nov. 10. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor te is meg tudnád nem? :)


Szerintem nem tolod elég mélyre a tampont,azért van a feszítő érzés.

2017. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs viszonyítási alapom, ezért kérdezem mások veleményét. :)

Én csak az itt olvasott "vékony rugalamas hártya" hozzászolásokból indulok ki, ami szerintem nagyom nem úgy van. xdd

De lehet csak én vagyok a kivétel... ://


Nem hiszem, h. az a probléma. Csak felhelyezesnél, és levetelnél feszít, én legalábbis nem tapasztalom, hogy olyan rugalmas lenne... xd

2017. nov. 10. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Érzésre kb 1, max 2mm vastag, igazából a hüvelybemenetet körbevevő nyálkahártya folytatása, tényleg a száj nyálkahártyájához hasonlít. Nem láttam még a sajátom, de biztos, hogy nem átlátszó :D Nekem nincs gondom a mini vagy normál méretű tamponnal, kicsit kellemetlen, mikor próbálnám kiszedni és megakad benne, de azt nem mondanám, hogy fáj. Megtanultam, hogy milyen szögben kell felhelyezni és kivenni és már nincs vele gond.
2017. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém kb olyan vastag mint a fülcimpám(mármint ami még van belőle).Szóval mindennek lehet nevezni,csak hártyának nem.
2017. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!