Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat,...

Első nőgyógyászati vizsgálat, nemi szemölcs, van okom félni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 honap mulva leszek 18, kb 2 hete furdes kozben felfedeztem magamon a huvelyemnel(a nyilastol 1 cm-re) 2 apro borszeru kinovest, gondolom szemolcs. Ma mar 4 van es erintesre faj, olyan egeto erzes, a menstruacio kesz kin volt, neha faj ha ulok attol is. Sargas valadek tavozik belolem, illetve mostanaban orankent kell pisilni.

Holnap megyek nogyogyaszhoz (anyaval). Mit fog a doki csinalni?

Rakszures is lesz, de szuz vagyok igy nem faj majd? Nem vagyok szegyenlos, igy nem felek, inkabb a betegsegem kovetkezmenyeitol..ahogy olvastam ezt a Condylomat szexualis utan lehet megkapni..van baratom 7 honapja, de csak csok volt eddig, igy ez kizarva. Talan a suli wc-ben kaptam el valamit?

Mennyi ido alatt mulik el? Illetve tenyleg visszajohet?

Koszonom a valaszokat! :)


Egy aggodo 17 eves lany



2017. nov. 12. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Először is keress egy jó orvost.Aztán az orvos mindig beszélgetéssel indít vizsgálat előtt,ott mond el,hogy valami kinöbvést vettél észre és azt is közöld vele,hogy még szűz vagy,mert ha esetleg nemcsak a kinővéseket nézné meg az orvos,hanem kenetet is szeretne venni akkor mivel szűz vagy óvatosabb lesz.


De szűzeknél is lehet ràkszűrést végezni,de erre van speciálisan,szűzekre kialakított kacsa(kusebb,rugalmasabb).

Tehàt fontos hogy közöld vele,hogy szűz vagy.

2017. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. nov. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!