Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véreredményben a Gamma Gt 41....

Véreredményben a Gamma Gt 41. A Ferritin pedig.161.4. Lett Ez nagyon magas vagy még belefér? A doki semmit nem mondot róla

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
laborfüggő hogy mennyi a határérték
2017. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 1-es (aztán lehet, hogy tévedek), de a laboreredmény érteke ...tól-ig, mindenhol azonos. Ha meg van csillagozva, akkor magasabb, a GGT azt hiszem, májfunkció, a másikat sajna nem tudom. Egy antibiotikumkúra is okozhat magasabb értéket, de annyival nem magasabb, hogy vészes lenne. A Ferritin-t nem tudom, mi. Vas?

A GGT régen 56 volt a max. nőknél-férfiaknál egyaránt, pár éve vették vissza NŐKNÉL azt hiszem 35-re. Pontos adatokat nem tudok, bocsi, de tudom, hogy a pár évvel ezelőttihez képest még bőven benne van a határértékben az eredményed. Ezért nem foglalkozott vele az orvos. Ha baj lenne, mondta volna.

2017. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!