Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Alhasi fajdalom?

Mi lehet ez? Alhasi fajdalom?

Figyelt kérdés

Tompán szokott görcsölni az alhasam egésze és a derekam is, mintha az egész le akarna szakadni.

Most voltam nődokinál, aki írt fel gyógyszert a folyásomra (azért is mentem), de azt mondta hogy a hasfajasom nem nogyogyaszati eredetu.

A szekletem rendben.



2017. nov. 14. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne nőgyógyászati eredetű. Lehet valamilyen gyulladás is mert az ki tud sugározni hátrafele is. Én tudom...
2017. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta fáj így? Mikor volt az utolsó menzeszed?
2017. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oktober 23.

Gyakran faj igy ket menzesz kozott.

Fogamzasgatlot szedek.

Ma voltna dokinal es mondtam hogy mennyire faj, ugye mondta ra hogy nem nogyogyaszati problema, erre ma nagyon erosen megjott. De kb fel ora utan elmult...egy het mulva kellene megjonnie.

Marcius ota szedem meg sosem volt rendes menzeszem...mindig volt kozti verzesem vagy barnazasom de ez egyre rosszabb. Jarok orvosrol orvosra de senki nem akar masikat felírni... Most probalok időpontot szerezni egy 50. dokihoz, hatha mast mond.

Nagyon rossz :( folyamatosan fertozeseket szedek ossze miota szedem...minden bajom van...

Nagyon szeretnek egy masik gyogyszert.

18/L egyebkent.

2017. nov. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!