Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan enyhítsem kicsit a...

Hogyan enyhítsem kicsit a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Megjött, és általában csak a hasam szokott fájni meg a fejem, de most mindenem. De szó szerint, fájnak a végtagjaim a derekam, a hasam nagyon, a fejem, és még hányingerem is van néha, és ha így megy tovább, nem tudom hogy fogom kibírni holnap a sulit :\ a gyógyszer nem segít, már 2 fajtával is próbálkoztam :\ tudtok valamit ami egy kicsit enyhítené?

2017. nov. 14. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
A vért kell frissítened és az izmokat lazítani , sok víz ivása méz kanalazás és másnap friss gyümölcsök és gabonafélék rozs meg teljes kiőrlésű gabonákból készült pékáruk . Energiaital tabletta és dobozos vitamin pasztillák nem segítenek .
2017. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el de jó mozogni kicsit. Nyújts egy kicsit. Nekem a no-spa be szokott jönni. Jó meleg vízzel tölts fel egy palackot vagy valami cuccot és tedd a hasadra nagyon jót tesz. Suliban meg necces de ne tesizz mert az kemény olyankor. Köss pulcsit a derekadra hátha segít. De lemehetsz az orvosiba hogy kérj valami erősebb gyógyszert mondd meg hogy nem használnak és rosszul vagy, biztos adnak valamit.
2017. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!