Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a fogamzásgátlótól fertőzés...

Ha a fogamzásgátlótól fertőzéseim lettek, akkor a hüvelygyűrűtől vagy spiráltól is bajom lenne?

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 13:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hogy lett a fogamzásgátlótól fertőzésed?
2017. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Úgy hogy gombásodást okoz...
2017. nov. 16. 13:25
 3/28 anonim ***** válasza:
22%

Ez csak egy mese, a gombás fertözésnek semmi köze a fogamzásgátlóhoz.


Egyetlen ismerösömnek sincs ilyen gondja (megrég szóba került a téma, szóval nemcsak nem beszélnek róla), pedig nem kevesenhasználnak fogalmzásgátlót.


Viszont az intim lemosók igencsak fokozzák az erre való hajlamot.


Szóval ha neked gombás fertözésed van, akkor az igazi okot kellene megkeresni, mert különben minden más módszer mellett is az lesz.

2017. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Tényleg? De jó, hogy jobban tudod.

Amíg nem szedtem gyógyszert soha semmi bajom nem volt, alig elkezdtem jött a hüvelygyulladás, gomba, fertőzés... Lassan állandó vendég vagyok a nőgyógyásznál. Attól, hogy neked nincs olyan ismerősöd, akinek panaszt okoz, valakik még érzékenyek rá. Nekem pl majdnem minden ismerősömnek baja van tőle. De persze, ha neked nincs, meg az ismerőseidnek se, akkor másnak se lehet. Hát persze. A libidóm se véletlen halt meg, de biztos ez se attól van...

2017. nov. 16. 13:43
 5/28 A kérdező kommentje:
Intim mosakodót meg nem használok. Mióta szedem a gyógyszert a hüvely kenetem sincs rendben, folyamatosan vegyes baktériumflóra jön vissza, de persze biztos az se attól van...
2017. nov. 16. 13:46
 6/28 anonim ***** válasza:
38%

Elöször is ne légy agresszív, mert semmi okod rá.


Másodszor igaza van annak, aki azt írta, nem okoz gombásodást, mert én Németországban élek, és itt ez az ötlet teljesen ismeretlen, pedig elég sokan szedik.


Harmadszor - habár ezt elismerem, nem túl sokat jelent -, én 25 évig szedtem és nem volt sosem bajom töle, illetve a lányaim is már régóta használják és nekik sincs panaszuk.


Viszont abban igazad van, hogy libidócsökkenés lehetséges, ez a hüvelygyürü mellett eltünik a legtöbb esetben.

2017. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatóban is benne van a gyakori mellékhatások között, a gomba, a fertőzések stb... De legyen igazatok akkor.
2017. nov. 16. 13:50
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
Azert van benne, mert minden szart beleirnak, hogy veletlenul se lehessen perelni a gyartot. A monural tajekoztatojaban pl az is benne van mellekhataskent, amire eleve elkezdi szedni az ember. A fogamzasgatlonak meg a huvelygombanak semmi koze egymashoz. Az ovszer nelkuli szexnek, a tanganak, a vegbelnyilas kornyekerol atkerulo bakteriumoknak, a gyenge immunrendszernek, huvelyfloranak mar annal inkabb. Az, hogy nincs peteeresed, meg vekonyabb a mehnyalkahartyad a tabitol, nem befolyasol semmit
2017. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jól van én nem vitatkozom. Soha semmilyen nőgyógyászati fertőzésem nem volt a gyógyszer előtt!!!!!!!!!!!!
2017. nov. 16. 14:01
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
És elötte hogy védekeztetek?
2017. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!