Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig ilyen tüneteket még sohasem tapasztaltam. Hirtelen szédülések, mell feszülés, fájdalom, farkaséhség egész nap. eddig nem ettem csokit most viszont állandóan zabálom. nem bírok leállni a kajával. A mellfájdalom miatt hason sem tudok nagyon aludni. örülnék a babának, késik is pár napja. szerintetetk lehet hogy babát várok? tesztelni csak jövö héten tudok

2017. nov. 16. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos,senki sem fogja tudni megmondani neked,hogy terhes vagy-e,jövő héten kiderül.:)
2017. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hátha valakinek ilyen tünetei voltak terhességnél
2017. nov. 16. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként,azt,hogy tesztelni most még nem tudsz,az azt jelenti,hogy még korai lenne vagy azt,hogy ezen a héten nem tudsz már tesztet venni?
2017. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jövöhéten lesz fizetés, addig nem tudok venni.
2017. nov. 16. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felelőtlenség babát vállalni, ha egy nem tervezett tesztet nem képes megvenni az ember
2017. nov. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tényleg. Gyermeket vállalni ilyen szintű anyagi bizonytalanságra nagyon nem jó dolog. Nem kell a pénzben dúskálni, de ha nincsen fölösleges 400 forintotok akkor ott nagy bajok lesznek. Én is kórházi dolgozó vagyok, nem milliomos, de amikor más stabil volt az anyagi helyzetünk akkor vállalutnk babát.
2017. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*vállaltunk
2017. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem köszönöm. Mi ausztriában lakunk a vőlegényemmel és itt kicsit drágább a teszt. 10 euró. Inkább költünk kajára ezért úgy döntöttünk fizetéskor veszünk tesztet. Nem kell miattunk aggódni jobban keresünk mint magyarországon az emberek nagyrésze. Jobb lett volna ha a kérdésre válaszoltok és nem kioktattok.
2017. nov. 18. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!