Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erősen vérzek az esemény...

Erősen vérzek az esemény utáni tablettától. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A tegnap reggel vettem be esemény utáni tablettát és ma reggel erősen vérezni kezdtem,görcsöl a hasam es fáj a hátam,de a menstruáciom csak egy hét múlva kellene meg jöjjön. Meg egyszer vettrm be ilyen gyógyszert de nem voltak ilyen hatásai. Mi lehet a gond? Mennyire sürgősen kéne orvoshoz mennem?

2017. nov. 19. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Most távozik a kis prüntyő :) Legközelebb normálisan használjátok az óvszert, ha használtatok egyáltalán.
2017. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Tanultam esemény utániról.

Valahogy így volt:

Vérzés is előfordulhat az esemény utáni tabletta hatására. (az esemény utániban rengeteg a hormon ami sok mindent felboríthat a szervezetben)

Jó eséllyel ennyi dolog, hogy negatívan hatott a nem sokára esedékes menzeszedre a hatalmas hormon adag. De ha nagyon nem múlik vagy elviselhetetlen, szokatlan tünet jelentkezik akkor érdemes orvoshoz menni.


Én nem vagyok orvos, csak tanultam ezt biológia szakon.

2017. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1#-esnél sem jött össze annó ezek a tabik lórúgásnyi hormont tartalmaznak, szerintem minden lehet..doki nem mondott semmit?? Mikor menj be ha egy nap után sem marad abba de inkább fél nap..ez a vérzés! Ha nagyon vérzel nem kérdés hogy menj ügyeletre ez nem játék..
2017. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon. Akár fél évre is összezavarhatja a hormonjaidat. Szóval a vérzés teljesen normális.
2017. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!