Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a puncim baja?

Mi lehet a puncim baja?

Figyelt kérdés

Körül belül 3 napja jött elő, ilyen már volt 1 hónapja, de akkor úgy 5 nap alatt elmúlt (nem vagyok benne biztos,de úgy vettem észre,hogy tálán menstruáció előtt jön elő)... Nem piros, magától nem is viszket,csak úgy nem is fáj,akkor sem ha megmosom. Viszont kitörlésnél eléggé faj...a hüvelyi rész körül,néha még nagyon pici vérfoltot is hagy. Canestennel kenegetem,amikor bekenem, akkor nagyon melegnek érzem a krémet, talán kissé még csíp is.

1. Úgy hallottam a neogranormon egy kicsit erősebb krem, azt lehet alkalmazni huvelyben?

2. Lehetséges,hogy a wc papír a hibas?

3. A leírták alapján lehet gombás fertőzés?

4. Azon kívül,hogy forduljak nőgyógyászhoz (majd megyek),mit lehet vele addig is csinálni?

Nem járok uszodába,nem ülök le nyilvános wcn,csak tiszta kézzel nyúlok hozza...és meg szűz vagyok.

Tényleg csak kitörlésénél van vele probléma.

Válaszokat előre köszönöm!

17/L


2017. nov. 22. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez inkabb gyulladas, canestennel hiaba kenegeted. Igyal sok kamillateat, esetleg kamillas ulofurdo, hatha javit a dolgon valamennyit, de igazabol erre gyogyszer fog kelleni meg doki, hazilag nem nagyon tudsz mit kezdeni vele.
2017. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Canesten gombára van, de ha nem gombád van, akkor hiába kened vele. De ha gomba, akkor sem biztos, hogy a krém önmagában elég.

A Neogranormon teljesen más jellegű krém, általános fertőtlenítő, hámosító, kisebb sérülésekre. Nem nőgyógyászati problémákra van.

Ha csak a kitörlésnél van gond, akkor talán kidörzsölted a wc papírral? Próbálj másfajtát, puhábbat. De mit törölsz egyébként a hüvelyednél???? Vagy a fenekedet kell, vagy a pisilőt. De a hüvelyt nem.

Na mindegy. Ha nem múlik, akkor menj le orvoshoz anyukáddal.

2017. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendben! Veszek kamilla teát...A teát natúrban igyam meg, vagy borogassak vele? Vagy esetleg mindkettő? Nedves törlőkendő ebben az esetben hasznosabb mint a wc papir?

A pisilő reszt szoktam kitörölni, tehát a húgycső vég részének a felületet, tehát nem nyúlik bele a húgycsőbe.

2017. nov. 22. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pisilés után törléssel kizárt, hogy a hüvelyedet felsérted.

Ne vegyél kamillát. Felesleges. Nem fog tőle elmúlni.

Menj el orvoshoz mindenképpen.

2017. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Neogranormont nehogy a hüvelyedbe juttasd. Nem oda való. Inkább kamillát főzz ki és ülj bele.
2017. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamilla se fog használni. Orvos kell meg kúp és krém.
2017. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a doki,mivel epp nem irhat fel semmit jobb hijan,a neogronormont,bephantent ajanlotta.De csak kívülről. Hat nem tudom van e tobbfajta neogranormon, de amit vettem az sztem mintha mentolos illatu lenne es elegge csip... igy nem jott be. Ha azt bekene'd a huvelyedbe.. nem akarom elképzelni. A bephanten jobb egy fokkal. A nedves wc papir jo otlet.Bar az is irital, ha allergias vagy az illatanyagra es mar amugy is sebes a borod. En a lactofeelt ajanlom, az is csiphat picit, de jobb utana. Lehet a ph van megvaltozva.


A legjobb a doki lenne o tud szakszeru tanacsot adni. Vesz kenetet es megmondja mi a gond.

2017. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bepanthennel kenegesd! Ezt még nőgyógyászati műtét után a hüvelybe is teszik. Azért inkább csak kívül kend magad. Ha viszont továbbra is fennáll a diszkomfort érzés, akkor menj orvoshoz!
2017. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nedves törlökendő?
2017. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

büdös

DR. курвацз

2017. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!