Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetfoig kellene valami ami...

Hetfoig kellene valami ami enyhiti az alfelem panaszait?

Figyelt kérdés

Sziasztok.par napja kezdodott odalent,egeto,bizsergo,csipkelodo erzes.hol erosebb,hol gyengebb.

Orvosomhoz hetfon tudok menni,a heten meg a korhazban sincs bent :(

Parommal egyutt voltunk a mensim utolso napjaiban.ovszerrel es szerintem kidorzsolt majd nem tett jot neki a tovabbi tisztasagis napok.

Gombaval volt mar dolgom sajnos parszor.de ez mas.ejjel arra keltem,hogy rettenetesen eget.hideg vizzel oblitettem le,azutan enyhult csak.

Mivel tudnam enyhiteni hetfoig a tuneteim?

Lehetoleg olyan valami kellene ami artani nem art.

Betadine kupom van itthon,de azt nem szeretnem csak ugy hasznalni(orvosom a legutobbi rakszuresen irt ki 2×7 napos betadine kurat,ez 3 honapja volt.a masik 7db-ot 3 honap mulva kellene elhasznalnom)

Kamillam van itthon,canesteinem is,de az most nem hasznal,probaltam.

Valakinek otlete?


2017. nov. 23. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most elkezdesz rá használni valamit, az befolyásolhatja a kenetvétel eredményét. Miért nem mész most dokihoz? Az sztk is tökéletesen jó. Én biztosan nem húznám hétfőig.
2017. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kúpot rakj mert nem gomba. Lehet csak az óvszer dörzsölt ki. Ha van kammilád akkor főzz ki és ülj bele.
2017. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi: kamilla.
2017. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, tudom milyen idegesítő és kellemezlen. A kamillás ülőfürdő segíthet ideig óráig, de lehet nem ártana használnod mellé valami korticosteroidos krémet,mint pl Elocom. Nekem az segített.
2017. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet latex allergia.

Betadine nekem mindig segít, fertőtlenít.

2017. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az sztk-s rendeles idopontos.es mivel 12 eve 1 orvoshoz jarok nem szivesen megyek mashoz.vannak rossz tapasztalataim.

Kamillaval 2x borogattam,most sokkal jobb.nem eg,nem csipked,nem viszked.csak olyan nem jo erzes van odalent.

Lemegyek delutan gyogyszertarba es megkerdem tudnak e valami kremet adni.

Sztem sem gomba,miota szultem eleg gyakran volt gombam.az teljesen mas.folyasom sincs most,ahogy szokott gomba eseten.

Koszonom a valaszokat.

2017. nov. 23. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Laktofelt? Bephanten? Nekem ezt ajanlotta a doki. Ezek tuti nem ártanak.
2017. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott van a Betadine kúp ennél jobbat úgy sem tudnál venni.
2017. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!