Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy amikor...

Az normális hogy amikor megjön a barátnőmnek mindig melege van és azert hisztizik? Meg féltem hogy megfázik mert alig vesz föl magára vmit.

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy ő így éli meg. Gondolom odakint felöltözik rendesen a hideg miatt, a meleg szobában meg nem olyan nagy baj, ha nem nagykabátban ül.
2017. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem öltözik fel rendesen ha megy valahova
2017. nov. 24. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is hasonlóan vagyok. Mielőtt megjönne, akkor megfagyok, utána pedig meg tudnék főlni (bár hisztizni nem szoktam, de menstruáció előtt ingerültebb vagyok, ez tény).
2017. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Vannak nők akiknek ilyen hőhullámaik vannak amikor megjön (meg klimaxnál is). Hagyd békén szerencsétlent, hadd üljön atlétában :D hidd el, ő tényleg úgy érzi hogy majd meggyullad.
2017. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem akarom hogy megfázzon ,nagyon hideg van kint
2017. nov. 24. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tőled,hogy így aggódsz érte,de nem vagyunk egyformák.Ami nálad azt jelenti,hogy rendesen felöltözve az neki lehet,hogy már túl sok vagy hamarabb kimelegszik.Úgy meg nagyobb rá az esély,hogy megfázik.
2017. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!