Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rohanjak a patikába még este,...

Rohanjak a patikába még este, vagy várjam meg a reggelt?

Figyelt kérdés
Fura, viszkető érzést érzek a hüvelyemben, de nincs semmiféle váladékom sem. Inkább tök száraz vagyok. Arra gondoltam, talán hüvelygomba. (Bár, nem értem, miért vagyok száraz.) A nőgyógyászhoz 2 hét minimum míg bejutok. Jobban járok, ha kitalálok valamit addigra itthon. Elmenjek Canestenért még most este, vagy reménykedjek reggelig?

2017. nov. 24. 21:45
 1/5 anonim válasza:
Várj reggelig..lehet hogy nincs baj, és feleslegesen mászkálsz és dobod ki a pénzt. Ha még reggel is viszketsz vegyél Canesten Kombi Uno 500mg-t. Az segíteni fog.
2017. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha száraz vagy,könnyebben megtámadnak a gombák,bacik. Nem mondanám sürgősségi dolognak,ha tudsz tőle aludni. Jó kamillás fürdő is segíthet reggelig.
2017. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ph visszaallitot használnek eloszor, utana a tobbit.
2017. nov. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül vártam reggelig. Egy nagyon enyhe kellemetlen érzés maradt, és előjött némi folyás. Olyan, mintha egy nagyon gyenge lefolyású hüvelygomba lenne. Azt hiszem, okosabb, ha ma mindenképp veszek Canestent, mert nem szeretném, hogy rosszabbodjon a helyzet. Sajnos a sok stressz hatására nem ez az első eset, hogy ilyen problémám van. Több mint egy éve is szenvedtem a hüvelygombától.

2017. nov. 25. 08:32
 5/5 anonim válasza:
Betadine oldatot vegyèl.vizes vattára öntesz, lemosod magad alul.1-2 nap mùlva semmi bajod.a canestennèl sokkal jobb.
2017. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!