Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Dömötöri Jenő nőgyógyászró...

Dr. Dömötöri Jenő nőgyógyászról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Bármilyen személyes tapasztalat érdekel.

Egyébként hogy lehet hogy egy xy orvosról valakinek nagyon rossz, ugyanakkor másnak meg csak pozitív véleménye van? Pl. Teljesen máshogy viselkednek nehany esetben?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. nov. 26. 09:54
 1/9 3st3r válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy még aktuális, de bárkinek jól jöhet.

Ez az orvos egy állat, nem tudok rá mást mondani. Rákszűrésen voltam nála, életemben nem fájt ennyire, pedig évente járok. Véres lett a pálcika is. Szerinte ez teljesen normális, és nem érti, hogy eddig hogy nem fájt, hiszen egy kenetvétel az fáj és vérzik, szóval az eddigiek nem voltak jók ...

Nagyon remélem, hogy semmilyen nagyobb kárt nem tett bennem...

Hozzá ne menj.

Ja és persze hasi ultrahang már nem fért bele az idejébe, plusz amúgy is egészségesnek tűnök...

2018. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még jöhetnek!
2018. júl. 16. 23:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így jártál:((
2018. júl. 16. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:
JÉZUSOM! Milyen jó, hogy rákerestem erre a kérdésre. Most mondjak le egy ilyen vizsgálatot, mert durva az orvos?!
2021. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én nála szültem végül, és semmi ilyet nem tapasztaltam. Természetesen elhiszem, hogy így volt, de velem mindig nagyon kedves volt. "Tündérke" "Angyalka" "kedves aranyos..." Mindig ilyeneket mondott :D

Nyugodtan menj el a vizsgálatra

2021. szept. 17. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor megnyugodtam. Kétségbeestem, hogyan keressek más orvost.


Akikről tudtam, hogy elfogadható a stílusuk azok elmentek magánpraxisba (fiatal, kezdő orvosok.)


Egy nagyon idős orvos pedig, aki pedig végtelen türelemmel és TELJESEN FÁJDALOMMENTESEN vizsgált, értelemszerűen elment nyugdíjba.


Nagyon sajnálom, mert minden aggodalmam elszállt korábban, mikor az ő kezei között voltam.


Köszönöm a biztatást, kedves 5-ös válaszoló. :)


4-es voltam.

2021. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Túl jutottam ma délután a vizsgálaton.


Hála az Égnek, nagyon jó véleményem alakult ki a Doktor Úrról. Velem empatikus, türelmes volt. Szépen, nyugodtan elmagyarázott mindent.


Kedvesen beszélt hozzám mindvégig, hogy eloszlassa a szorongásaimat. Semmi sem fájt, szinte nem is feszített - alig éreztem valamit.


Ami pedig a fő a sikeres együttműködéshez: FIGYELEMBE VETTE, hogy eddig milyen tapasztalataim voltak, milyen eszközzel lehet csak megvizsgálni (szűz méret, mert nagyon szűk vagyok.)


Most már nincsenek fenntartásaim, rossz érzéseim Vele kapcsolatban.


4-es és 6-os válaszoló voltam.

2021. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt, a Gyakori kerdeseken csak altalam ismert orvosokrol olyan abszurd es mocskolo velemenyek jelennek meg, meg jo, hogy nem ez alapjan megy orvoshoz a tobbseg.

Csak mondom, a rakszures ugyanannal az aranykezu embernel is hol piszkosul faj, hol alig erezni. A ciklustol fugg, haho!

2022. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emese777 válasza:
Én nála szültem. Nagyon kedves, gondos doki, tényleg tündérkének, angyalkának hív. Császár után hozzám rendszeresen jött ellenőrizni, és azt hallottam róla, hogy gyönyörűen operál, az én császárom szinte nem is látszik pedig nagyobbat kellett vágni nekem mert koraszülésem volt. Nekem szuper jó véleményem van a Doktor Úrról
márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!