Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van köze a szüzességem elveszt...

Van köze a szüzességem elvesztéséhez, hogy állandóan pisilnem kell és érzékeny vagyok odalent?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és 4 napja veszítettem el a szüzességem. Aznap semmi bajom nem volt, hanem másnap este felé kezdtem érezni azt,hogy vizelnem kell szinte egyfolytában.Aztán most már egész nap olyan mintha folyamatosan izgatnának legalább is ezt érzem.Mikor pisilek rosszabb.Ma estére meg már olyan érzésem volt mintha megjönne a menstruációm, de egy hete volt meg. És mintha a vizeletemnek is más szaga lenne. Úgy tervezem hogy ha a héten nem múlik el akkor dokihoz megyek,de addig is hátha valakinek volt már hasonlója? válaszotokat előre is köszönöm

ui: szerintem nem felfázás az jobban fájna



2017. nov. 28. 20:31
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia en is igy voltam vele. Nyaron veszettem el a szuzessegenet es kb 2 hetre ra kezdodott voltam dokinal is nem tergesseg, tesztekwt is csinaltam... Es azita is folyamatosan megjon. En sem ertettem mi lehet. Erre en is kivamcsi lennek

17/L

2017. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

szerintem nődoki,mert összeszedtél valamit

..

2017. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, van köze. Menj el dokihoz. Egyszerűen nem vagy hozzászokva más baktériumflórájához, és ami nem okoz tüneteket, neked okoz. Szüzesség elvesztése után gyakori, aztán elmúlik, megerősödik az immunrendszered. De most mindenképp lásson orvos, kezelni kell!

Ha meggyógyultál, akkor próbálj minden együttlét után azonnal pisilni és mosakodni. Tudom, kicsit kiábrándító, de ezzel elkerülheted a fertőzést. Később jobb lesz, amikor már megszokta a szervezeted, hogy más - normál - baktériumok is vannak a világon.

2017. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy g*ci helyett pisit engedett beléd, a nagyon buta, alacsony iq-jú fiúk gyakran nem tudják megkülönböztetni a kettőt. Menj el nőgyógyászhoz, mert az is lehet, hogy megfertőzött a kankójával.
2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Védekeztünk óvszerrel és nem is bennem ment el,de használt valamilyen síkosítót, lehet hogy azt nem bírja a szervezetem?Lefürödtünk utána egyből. Így is elkaphattam valamit?

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2017. nov. 28. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg a saját hüvelyflórád került a húgycsövedbe. Erre is jó, ha együttlét után pisilsz, mert úgy kimosódik.

Vagy ha előtte pettingeltetek, esetleg nem volt elég tiszta a keze. De maga a szokatlan fizikai dörzsöléstől is bekerülhet baktérium a húgycsőbe. Mindenesetre menj el a háziorvoshoz, a hólyagfertőzést gyógyítani kell.

2017. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!