Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » (Kérdés tinitől) Mi lehet az oka?

(Kérdés tinitől) Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nos,már menstruálok,és be is állt arra a kb. 28 napra,amire kellett,de most elmaradt. Mármint az előjelek megvoltak,de mégsem véreztem.

Korábban (nyáron)az egyik mellbimbóm kemény volt,és már kiállítottam magamnak hülye diagnózisokat,de a doktornő megnyugtatott,hogy ez normális ilyenkor (akkor is véreztem épp).

De ez a keménység most is megjelent,ugyanúgy a bal oldalon,és érzékeny.

Ez az egész katyvasz mitől lehet? Betegség? Valamiféle lelki nyomás?

Legyetek szívesek ne szóljatok le,és inkább segítsetek,ha nem tudtok,ne szidalmazzatok,azzal nem jutok előrébb.

:/



2017. nov. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem betegség ez szerintem, csak még nem állt be minden rendesen.

Nekem is volt már úgy, hogy később jött meg pedig az előjelei megvoltak, aztán helyreállt magától.

Szerintem elég akkor orvossal konzultálnod, ha huzamosabb ideig megmarad ez a dolog.

33N

2017. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer-egyszer késik vagy kimarad az még belefér.Sok minden befolyásolhatja.Mindenkivel előfordul.
2017. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul néha késés vagy korai menzesz,a hosszútávú rendszertelenség jelez inkább problémát. Ha ez vigasztal, egy hete várom,hogy megjöjjön, mert a cicimmel már ölni lehetne,olyan kemény és úgy fáj,hogy hozzáérni nem lehet. De ha egyszer végre megjön,olyan lesz,mint egy szottyos lufi.
2017. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat.

Csak már a 3. vérzésem után havonta jött,így meglepett,hogy most meg kimaradt.

A mellbimbóm azóta is fáj,és kellemetlen pfff >_<

2017. nov. 29. 15:36
 5/5 A kérdező kommentje:

Csodák léteznek,ma megjött! :)

Végre nem fáj a mellem! :')

2017. nov. 30. 07:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!