Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi. Használjam...

Canesten kombi. Használjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Úgy kb. 1,5 évvel ezelőtt már volt hüvelygombám, amivel kezelve lettem, el is múlt.

Most mintha újra előjött volna, de enyhébb változatban.

Minimális viszkető érzést érzek odalent, de nincs szaga egyáltalán, valamint a megszokottól eltérő vagy darabos folyás sem jelentkezett.


Magán nőgyógyászhoz járok, de ő szabin van, és csak jövőhét pénteken tudnék menni hozzá, ami elég messze van és nem túl kellemes ez az érzés. Tegnap elmentem az SZTK-ba, ott megvizsgáltak, és azt mondta a doki, hogy canesten kombit vegyek, (3 hüvelytabletta + krém), ez enyhíteni fog, utána pedig el tudok menni a rendes nőgyógyászomhoz.


(Amúgy nem váltottam tusfürdőt, mosószert, ... stb. ami esetleg irritációt okozhat)


Alkalmazzam szerintetek? Nem ártok vele..?

Előzőleg szájon át szedhető gyógyszert és krémet kaptam, de azok vénykötelesek voltak.


Ez után, vagy mellett kell probiotikumot szedni, hüvelyflóra visszaállítót?


Köszönöm a segítséget.


2017. nov. 29. 10:53
 1/2 anonim válasza:
40%

Hát viszket a penád vagy sem?

Ha igen, használjad.

2017. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használd. Bár nem tudom egy orvos miért mond ilyet. Egyáltalán tudja hogy gombád van? Mert ha nem akkor hiába használsz canestent, nem fog segíteni.

Probiotikum nem kell mivel nem antibiotikum.

2017. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!