Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjön mindig erősen...

Ha megjön mindig erősen görcsölök. Mit tegyek, hogy elmuljon?

Figyelt kérdés

Nem volt ez mindig így. 11 évesen jött meg a mensim és 13-14 éves koromig meg sem éreztem. Aztán 14 éves koromban olyan erősen görcsöltem, hogy hánytam is. Gorcsoldo nem hat egyáltalán. Valamit tudnátok ajánlani?

15/L


2017. nov. 29. 14:36
 1/3 Rebi13524768 válasza:
59%
En is gorcsoltem regen es annyira fajt hogy már szinte sirtam majdnem. Nekem a noverem ajanlotta azt a modszert hogy egy műanyag palackba (1literes) tolts bele meleg vizet fekudj a hatadra és rakd a hasad alá a palackot, tudod, ahol fáj. És fogd oda ameddig el nem mulik. Nekem par perc alatt elmult, remélem tudtam neked segíteni! :)
2017. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bogus20 ***** válasza:
55%
Szia! Két ötletem lenne.. Kezdj el szedni magnéziumot pár nappal mensi előtt meg alatt. Meg nézesd meg a D vitamin szintedet, ezzel is összefüggésben lehet.
2017. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Második válaszoló, csak annyi, hogy nekem még nem teljesen állt be..van amikor előbb, mint pld most, és van mikor később jön. De az is előfordulhat,hogy időben jön meg

2017. nov. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!