Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használjak?

Mit használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igaz még csak fél éve menstruálok de nagyon utálom a betétet nem tudom melyik lenne a jobb a tampon vagy a csésze ti mit ajánlotok?



2017. nov. 30. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A csésze mindenféle kép jobb megoldás lenne. De ahoz nagy rutin kell. A tampon is jó csak vannak hátrányai.
2017. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én több éve tampont használok, nekem tökéletesen megfelel. Nem tudom, milyen hátrányai lehetnek az első szerint. Én akárhogy agyalok, egyet se tudok mondani.

21N

2017. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kelyhet vegyél. Vannak már kimondottan tiniknek készült kelyhek. Ha érdekel sok-sok infó, akkor van egy csoport FB-on. Ott segítenek neked választani is, minden kérdésre választ kaphatsz.
2017. dec. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. dec. 1. 15:02
 5/7 heni1214 válasza:
Jobb a tampon
2017. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak szólok hogy kelyhet szűz lányok nem használhatnak...

Egyébként meg lehet hogy a betét nem kényelmes de a tampon egyáltalán nem egészséges hosszútávon.

Nekem ez a véleményem. Le lehet pontozni...

2017. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem pontozok senkit, de miért ne lehetne szűzen kelyhet használni?

Egyébként a kehely előtt én is tampont használtam, tudom milyen. De a kehely nekem sokkal jobban bevált. Nincs tele vegyszerrel, minimális a TSS esélye. A kehely óta nincs olyan erős gorcsom és kevesebb lett a verzesem is, mivel nem mérgezem magam.

2017. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!