Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja nagyon viszketek...

Pár napja nagyon viszketek ott lent és nem tudom miért!?

Figyelt kérdés

Elképzelhető, hogy felszedtem valami gombás fertőzést? Vagy esetleg attól lehet, hogy más tusfürdőt használtam?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 2. 12:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok amúgy.
2017. dec. 2. 12:38
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez fertőzés lehet. Előfordul bárkivel. Ha tudsz hétfőn menj nőgyógyászhoz es kapsz ra gyógyszert. Otthon ne kísérletezz. Esetleg anyukádnak szólj ha van olyan a kapcsolatotok
2017. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Egyébként egy nőgyógyászati vizsgálat, hogy történik?

2017. dec. 2. 12:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha még szűz vagy,nem biztos,hogy megvizsgál az orvos.
2017. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bemész, elmondod, mi a baj, felfekszel a vizsgálóágyra, megnéz, majd felír valamit. Mindenképpen menj dokihoz, a fertőzések nem múlnak el maguktól!

21N

2017. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rendben, elfogok menni nőgyógyászhoz és köszönöm, hogy segítettek! :)


Kicsit félek amúgy attól, hogy fájni fog a vizsgálat, mert hát még szűz vagyok, úgyhogy eléggé szűk vagyok ott lent, ráadásul még szégyenlős is vagyok és lehet emiatt nem fogok tudni ellazulni eléggé. :(

2017. dec. 2. 13:48
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem fog megvizsgálni,szinte egész biztos.Megkérdezi mik a panaszaid.
2017. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kell félni. Azért a környéken lévő nőgyászokról olvasgass véleményt, nehogy véletlenül egy paraszthoz kerülj. Szégyellősnek se kell lenni. Naponta vagy 20 nőt biztos lát alul pucéran. Neki ez a dolga. Semmi újat nem fogsz tudni neki mutatni.


Maga a vizsgálat se fájdalmas, max csak kellemetlen a szituáció miatt. Mondj el mindent. Mi a panaszod, szűz vagy, menstruációd utolsó dátuma, egyébként rendszeres-e stb. Általában ezekre kíváncsiak.

2017. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ahhoz a nőgyógyászhoz fogok menni, ahová az anyám is szokott járni, mert elvileg nagyon megbízható, tapasztalt orvos. :) Csak hát, férfi. :/


#7, Én úgy tudom, hogy szüzeket is megvizsgál, csak lehet, hogy végbélen keresztül, nem? Mert hát valahogy ki kell derítenie, hogy mi a gond!

2017. dec. 2. 14:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én életemben először 13 évesen női nőgyógyásznál voltam, szörnyű bunkó volt. Azóta csak férfiakhoz megyek. Náluk sose volt gond. :) Persze ez változó, de nekem velük csak jó tapasztalatom van. Nem hiszem, hogy végbélen keresztül vizsgálna meg, mert attól nem derül ki, milyen fertőzésed van pontosan. Ne aggódj, nem lesz semmi probléma. Vannak egyébként szűzekhez való eszközök is, lehet, hogy azt használja. De az is lehet, hogy csak ránéz.

21N

2017. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!