Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ilyen a mezeszem?

Normális, hogy ilyen a mezeszem?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,már több ,mint fél éve megjött.Lehet lenézni,lehet nem,de anyukámtól nem merem megkérdezni.Szóval nem vagyok az a hasfájós típus,csak néha-néha,mikor ilyen nagy nyálkás vérömleny jön ki.Mikor ez volt először,aznao rosszul voltam,és el is hénytam magam,de mikor kijött,teljesen jól lettem.Azóta mindig van ez a dolog,csak mellé már csak előtte utána+/-30p -ig fáj a hasam,de úgy,hogy úgy érzem,nem tudok állni,és elájulok.És már csak sima vér szinte nem is jön,csak ilyen nagy csomók.Ha ez normális bocsánat a hülye kérdésért,de másnak nem tudtam feltenni.12/L
2017. dec. 3. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Az a csomó, az alvadt vér. Teljesen normális. És a görcsölés is. Amit tehetsz, hogy ilyenkor legyen nálad mindig fájdalomcsillapító és görcsoldó és azt vegyél be.
2017. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nagyobb darab méh nyálkahártya válik le egyben, ezért is fáj jobban. Normális dolog.
2017. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Papaverin mindég legyen nálad. Ez egy hatásos sima izom görcsoldó, és nem okoz mellékhatásokat. Ez mindég legyen a zsebedben az iskolában is ha menstruálsz.
2017. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!