Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim kelyhet ajánlanátok?

Milyen intim kelyhet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, szűz. Olyan kelyhet keresnék ami nem túl kemény, nem is túl nagy és lehetőleg olcsó (max 6000 Ft). A tampont sose szerettem, életemben csak egyszer sikerült felhelyezni mert mindig rosszul lettem amikor megpróbáltam. (valószínűleg azért mert olyan száraz és ennek a gondolatától hányingerem van..) Szóval betétet használok, de ez nagyon drága is meg nem túl higiénikus.

Melyiket ajánlanátok? Hol lehet venni?


2017. dec. 6. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten rendeld. Nem tudom, h 6000-ből meg uszod e...igazán változó h kinek mi válik be, olvasgass a témában. Rengeteg cikk meg anyag van fent erről.
2017. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért vagy Fleurt vehetsz az emilla.me oldalon vagy Müllerben MeLunát, bár ez TPEből van. Nem orvosi szilikon de biztonságos. Vagy ha nem ódzkodsz, használtan is lehet venni. Kifőzés után steril lesz, mint ahogy a nőgyógyász i ssterilizálja at eszközeit. Persze, ettől még nem mindenki hajlandó használtam venni. Ha mégis érdekel ajár ilyen is, szivesen megírom a helyet.
2017. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Háát, használtat inkább nem vennék, de azért köszi! :D
2017. dec. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!