Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyilallik, szorul a szívem....

Nyilallik, szorul a szívem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Azt mondták szüleim, a növéssel függ össze. Lehet. Már úgy kb. tegnapelőtt óta kedzdett el nyilallni a suliban a szívem. Majd tegnap este mondtam anyumnak, azt kérdezte ha nem-e sugárzik át a mellnövésem. De szerintem nem. Most meg szorul. Láttam hogy (tapasztaltam) mostanában egy ideje gyorsabban dobog. Eddigi életemben nem fájt sose mondhatni. Volt most nyáron, jut eszembe, mentem biciklizni fel a hegyekbe, és egyszercsak elfogyott mondhatni a levegőm, összeszorult a mellkasom. Persze meleg volt, nyár, meg akkoriban nem is nagyon mozogtam abba az időszakba. 35-36kg vagyok, mint mondtam 12 éves, sovány, (eléggé XD) és igaz, stresszelek. Kb. folyamatosan, minden nap valami apróságért; barátokért; tanulásért. Mind1. Válaszokat várok :( lehet van valami betegségem? Érdemes orvoshoz fordulni vagy még várjak? Előre is köszi (amúgy meg nem diagnosztizáltak sose szívbajjal, messze áll tőlem, sose volt bajom vele) :*

2017. dec. 6. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem múlik menj el dokihoz.


Amúgy nekem is volt iylen, de kiderült, hogy csak a növéstől volt, és valójában inkább az okozta, ahogy a csontok nőttek, az sugárzott szét mellkason és karban, meg ugye megállapították, hogy nem kéne azt a böhöm nehéz iskolatáskát is naponta cipelni, mert az is rátett egy lapáttal.

2017. dec. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!