Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külföldön miért ennyire...

Külföldön miért ennyire felkapottak az aplikátoros tamponok?

Figyelt kérdés

Itt Közép-Európában van csak az ob őrület.

Értem én, hogy nem kell nyúlkálni.


2017. dec. 9. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kulfoldon mar 25 eve is ezt hasznaltam. Higenia szempontbol
2017. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek 9 eve (Nyugat-Europaban), itt par eve kezdett csak elterjedni az aplikatoros. Most kapni mindenfele markabol simat es aplikatorosat is. Az aplikatoros higienikusabb joval, foleg ha olyan helyen kenyszerulsz cserelni ahol nincs megfelelo kezmosasi lehetoseg, viszont szemely szerint en nem szeretem, mert nem erzem hogy jol van-e felteve. A sima tamponnal egyertelmuen erzi az ember. Lehet hogy masik markanal jo az aplikatoros is, en csak egyet probaltam eddig abbol.
2017. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, itt Németországban és Közép-Európában ob. őrület van. Ami szerintem nagyon jó márka.

Anglia, Amerika, Kína meg kezdettől aplikátorozik. És igen már Németországban és arra is kezd elterjedni. Szerintem mi az ob-t szoktuk meg, azért furcsa, vagy bármelyik ilyen márkát.

Amúgy tényleg veszek én is, mert koszos helyen, vagy nem lehet kezet misni jól jön.

Ez nem ide tartozik, de múltkor kerestem ebayen valami tök mást és ráakadtam az OB tampinra. Eladó Magyarország, egy doboz 1.800 Ft. Szerintem nagy sikere lehet 😂

2017. dec. 12. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Spanyolorszagban elek egyebkent. Itt a legfelkapottabb az OB es a Tampax. Megmondom oszinten en az OB-ben bizom. A Tampaxbol probaltam aplikatorosat par eve minibol de valami remes sztem a minosege is. Bar van mar a sima Tampaxon kivil Tampax Pearl, Compak stb, azokat nem probaltam, lehet hogy jobb vmivel. Mindenesetre nekem az OB valt be, azt szoktam meg.
2017. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!