Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Székesfehérváron tudtok,...

Székesfehérváron tudtok, viszonylag olcsó és jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Amire kíváncsi volnék :ár,név,elérhetőség,cím,

milyen szűréseket,vizsgálatokat végez és ha tudod az árát,akkor kérlek azt is közöld!



Köszönöm!


2017. dec. 10. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, en gyori vagyok de fehervaron Dr Orosz Robertol hallottam, de nem ismerem, nem tudom...ha bejossz gyorig, itt sok jot ismerek, ha erdkel irj privit;)
2017. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,az messze van nekem.


Ő is elment innen,már Pesten van,van magánrendelője még itt azt hiszem ,de én másra gondoltam.


Senki többet ? :)

2018. ápr. 10. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Dr Szabó Eszter, szerda-péntek rendel, ezeken a napokon 13 óra után tudsz a nőgyógyászatra kapcsoltatva időpontot kérni tőle, ha terhesgondozás is lenne, utána már személyesen/mobilon tudtok egyeztetni.

Fiatal, épp szakorvosi vizsgát tart.

Másfél éve szültem nála, nem mondott semmi összeget a gondozásra és szülésre, így 5-8e Ft-ot adtam alkalmanként, illetve 40e Ft-ot a szülésre. Kedves, határozott, emberséges.

2018. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenféle szűrővizsgálatot elvégez t.gondozáson (kivéve 12. és 18-20. heti UH, 30-ast már igen) és azon kívülieket is.
2018. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!