Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagyon erős menstruáció...

Nagyon nagyon erős menstruációs görcsöket enyhítette, ha fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy akkor enyhébb a fájdalom. Nekem emiatt sem lenne rossz, bár még egy félévet ráhagynék, hogy legyek 18, de borzalmasan tud fájni a hasam.
2017. dec. 10. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

A 18-at vard meg, vagy inkabb a 20 eves kort, de igen, nagyon jot tesz neki.

En 21 voltam mikor el kezdtem szedni, es az azelotti a napi 2 fajdalomcsillapitozas megszunt.

Tudok mellette tanulni meg normalis eletet elni.

2017. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában segít, igen. Nekem első két nap eléggé fájt, akkor nem nagyon bírtam meglenni fájdalomcsillapító nélkül. Mióta szedem, azóta nem kell gyógyszer, de azért görcsölget így is. De tabletta típustól is függ egyébként, van, amelyik jobban enyhíti a görcsöket és kevesebb mellette a vérzés.

Ha már legalább 2 éve rendszeres a menzeszed, nem kell megvárnod a 18 éves kort, semmit nem számít az a fél év.

2017. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan fájdalmaim voltak, hogy előfordult, hogy el ájultam.

Minden menstruációm olyan szörnyű volt, szenvedtem minden alkalommal.

Elkezdtem a gyógyszert szedni és a 2.-3. menszesznél már semmi baj nem volt.

2017. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem enyhítette és én a helyedben nem szednék ilyen szart. Tolod magadba a mérget feleslegesen. Ha fáj vegyél be erős gyógyszert és rakj meleget a hasadra.
2017. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az erős fájdalom mellett, puffadásom, hasmenésem és már hányingerem is van, ezesetben nem egyszer hányok is...

Suliból meg nem egy felemelő érzés hazajönni, látja az egész osztály, majd a fél város, hogy haldoklom.

Köszönöm szépen a válaszaitokat :)

2017. dec. 11. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hányok és elájulok. Szédülök, megy a hasam. Suliban is ez volt. Engem az érdekelt a legkevésbé hogy ki mit gondolt. De te tudod. Én nem szednék hormont mert tönkre tesz.
2017. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!