Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! A suliban lemertek...

SOS! A suliban lemertek minket, hisz 8. sak vagyunk. Es lanyokat termeszetesen megkerdeztek a menszesz felol. Es nekem meg nem jott meg, es szegyelltem ezt mondani, ezert azt mondtam, h 13 evesen. Baj lehet meg ebbol, vagy mind1?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát baj se lesz és igazából mindegy is most már, de ezt nem kell szégyellni egyáltalán, nem egy lánynak jön meg először középiskolai években.
2017. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz valószínűleg semmi probléma, ne aggódj. Nálunk pont fordítva volt 5.-ben, ciki volt, akinek megjött, persze én már menstruáltam, és letagadtam. Rosszul lett beírva a kartonomra, de a lényeg, hogy te magad tudjad. Az a karton most itt van nálam, a gyerekorvostól megkaptuk, amikor kijelentkeztem... Most már felnőtt vagyok, ha nőgygyász kérdezi, elmondom az igazat.
2017. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dokinál mindig az igazat kell mondani. Nem értem, mi ebben a ciki.
2017. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Semmi szégyellnivaló nincs olyan dologban, amiért nem vagy felelős. Nem vagy csökkent értékű azért, mert a szervezeted még nem indította be az adott hormonok termelését. Egyébként nem tudom, minek kérdeznek ilyet, hiszen 14 éves korban se oszt, se szoroz.
2017. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nincs semmi szégyellnivaló, természetes dolog, stb., stb... de ti is voltatok kamaszok, emlékezzetek vissza, a gyerekek egyrészt nagyon gonoszak tudnak lenni, a legkisebb dologért cukkolnak, meg pletykálkodnak. Mindenki menő akar lenni, ez nem az a kor, amikor szívesen felvállalják a különbözőségeket. Én megértem.


Amúgy meg szerintem ez olyan genya dolog, hogy mindenki előtt kikiabálják, hogy tegye föl a kezét, akinek már megjött (nálunk így volt). Ha egyedül lettem volna a rendelőben, akkor bevallom.

2017. dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!