Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy hamarabb?

Normális hogy hamarabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1,5 éve szedek fogamzásgátlót, soha nem maradt ki egy sem nem kellett pótolni ilyesmi....mindig pontosan és pontosan is jött meg! Most viszont hamarabb. Nem sokkal, ma este pedig holnap reggel kellett volna.

Normális dolog ez? Sokat idegeskedtem mostanában munka ès család miatt, meg máshogy ettem/ittam de nem hiszem hogy ezek ennyire befolyásolják.

Ilyenkor már az orvosom nem veszi fel a telefont szóval valaki segítsen! Köszi előre is :)


2017. dec. 12. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Le van írva érthetően a tájékoztatóban, hogy a 7 napos szünet egyikén kell megjönnie a megvonasos vérzésnek. Mi a gond?!
2017. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális,persze.
2017. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Az hogy ha 1,5 évig ugyan azon a napon ugyan úgy reggel 7.30 és 7.50 között jön meg akkor szerintem természetes hogy megijed az ember hogy mi lehet....


Köszi második! :)

2017. dec. 12. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem természetes. Mert a betegtájékoztató elolvasása után egyértelmű, hogy normális. Nem is értem, miért kellett emiatt így betojni.
2017. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!