Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellbimbóm?

Mitől fájhat a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
1-2 napja erzekenyek, fajnak, hozza erni is alig birok, terhes biztosan nem vagyok, elozo honapban meg volt, es aktus sem tortent majdnem egy honapja, ilyen meg nem igazan volt, sosem tapasztaltam hasonlot, mitol lehet?
2017. dec. 13. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:
16/L, egyébként.
2017. dec. 13. 13:50
 2/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan bármitől lehet. Kidörzsölte valami vagy allergiás vagy valamire. Ha nem múlik menj el vele orvoshoz.

Nekem a sós víz csípte ki valószínű meg a homok nyaralás alatt.

2017. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a menstruációval kapcsolatos hormonváltozások miatt is fájhat.
2017. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az előzo menstruaciom 6 napig tartott, elso 2-3 nap barnas volt, inkabb alvadt ver, 4-5 nap voros, teljesen normalis, a vegen pedig ujra barna, ha ez szamit valamit.
2017. dec. 13. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Közel van a következő menzesz esedékessége?
2017. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs igazabol, mert nem allt meg be a menstruaciom, mindig kiszamithatatlan, volt, hogy 28 napos volt a ciklusom, de elofordult mar 40 napos is, neha akar tobb is, tehat nem tudom, multhonapban 20-an jott meg, ha most megjonne biztosan karacsonykor vagy ujevkor jonne, ha nem kesobb
2017. dec. 13. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, egyrészt ha most 28 naposnak akaródzik lenni, akkor már hétvégén vagy jövőhét elején megjöhet és ennek már előjele lehet a mellfájdalom. Tudom, hogy elviselhetetlen, nekem kb. évente 2-3 alkalommal menstruáció kezdete előtt 10 nappal megfájdul mind a két mellem. És vagyok 24 éves, 28 napos egészséges ciklussal.
2017. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, koszonom!
2017. dec. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!