Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a cisztám, nagy baj lehet?

Fáj a cisztám, nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
2 honapja derult ki, hogy a petefeszkemen van egy 7,5x5,5 cm-es dermoid ciszta. Januarban mutenek, de eleg sokazor faj a hasam. Lehet, hogy mashol is van, vagy azt lattak volna ultrahangon? Illetve ennyi ido alatt nem tud kialakulni ujabb gondolom...

2017. dec. 13. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos
2017. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ekkora ciszta csoda,ha eddig nem fájt szerintem. Nekem is kb ekkora volt,csak nekem csokiciszta. Fájdalomcsillapítón éltem. Volt,hogy rettenetesen begörcsölt hétvégén, de hát ugye a magándokim olyankor nem rendel,hát bementem a sotéra megnézetni,hogy nem csavarodott-e meg vagy szakadt ki. Megnézték ultrahangon,belémnyomtak egy nospa algopyrin injekciót és agyő. A lényeg,hogy szerintem normális,hogy valamilyen szinten fáj,mivel elég benga. De ha rendellenesnek érzed a dolgot,inkább nézesd meg ultrahanggal.
2017. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Januárban műtöttek petefészekcisztával, mindkettőn 5 centis volt. A műtét előtti két hónapot dupla adag fájdalomcsillapítóval is nehezen éltem túl. Ha megnézett a doki uh-n, akkor biztos látta, hogy mi a helyzet. Nyáron mentem vissza hozzá uh-ra, akkor mondta, hogy minimálisan (kb fél centi) újra kialakult, de nálad szerintem nem erről van szó. Sajnos feszít a petefészked, akkor érezheted a szurkálást/görcsölést. Minden jót kívánok.
2017. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi lett azóta a cisztáddal?
2019. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most irok, de nem nezegettem a kerdest! :) A mutet sikeres volt, bar a tervezett 45 perc helyett 2,5 ora volt, mert az uh ota is nott, plusz mutet kozben kiszakadt, ugyhogy nem volt egy konnyu menet. :) Azota teljesen jol vagyok, megszunt minden hasfajasom, kiveve a mensi alatt, akkor neha kellemetlen, de ez is javult! 18/L
2019. aug. 25. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!